Bezinningsweek ‘Loslaten’ 27 t/m 31 oktober

Bezinningsweek ‘Loslaten’

Ontdek dat wat je niet langer dient!

Hallo lieverds!

Het jaar vordert en we hebben al vele prachtige momenten beleefd. We hebben Glastonbury bewandeld met wijze mooie vrouwen en we hebben ontdekt, dat we het geweldig vinden om mensen een stapje verder te laten zetten. We vinden het fijn om mensen te begeleiden naar een veld waar zelfliefde aanwezig is. 

Onze Engelen geven ons hiervoor nu een forse duw en hebben ons aangezet een online bezinningsweek met het thema ‘Loslaten’ te organiseren.

Lees hier meer

De energie van loslaten is vooral voelbaar in de tijd rondom Samhain (de nacht van 31 oktober naar 1 november), het oorspronkelijk Keltische Allerheiligen en Allerzielen. Het raakt ons en daagt ons uit om afscheid te nemen van oude patronen, gewoontes, angsten, blokkerende of belastende gedachten, of ervaringen uit het verleden die ons beletten vrij en onbezorgd naar de toekomst te kijken.

Daarom gebruiken we de energie van de oktobermaand voor een online bezinningsweek van maandag 27 tot en met vrijdag 31 oktober. Deze week geven we waardevolle impulsen die je helpen om het proces van loslaten en innerlijke genezing intensief op gang te brengen en te ondersteunen.

Loslaten is geen eenmalige gebeurtenis, maar een reis door de verschillende lagen van ons innerlijk. Daarbij mogen we leren om zacht en voorzichtig los te laten. Als we loslaten ontstaat er ruimte voor iets nieuws: voor lichtheid, vertrouwen en innerlijke rust.

Van 27 t/m 31 oktober gaan we tijdens 5 live praktijkavonden via Zoom, samen op deze reis en gebruiken we de krachtige ondersteuning van de Engelsymbolen om ons individuele pad van loslaten te versterken en obstakels te overwinnen. Hiervoor gebruiken we de Engelsymbolen 1-49 van Ingrid Auer, waar we in meerdere workshops en cursussen mee werken.

Tijdens deze live-avonden krijg je de mogelijkheid om de Engelenenergieën nog directer te voelen en je onder te dompelen in het transformatieve werk met de symbolen. Deze avonden zijn een bijzondere gelegenheid om, in een beschermde sfeer, helende energieën te ervaren die je in je dagelijks leven kunt integreren.

Deze Bezinningsweek ‘Loslaten’ is een manier om je te concentreren op het essentiële, het oude met liefde los te laten en je met nieuwe kracht en inspiratie voor te bereiden op de komende maanden en ook eventueel de Workshop ‘Jouw geschenken voor het nieuwe jaar’. Op deze manier kun je gebruik maken van de steun van de Engelen, de spirituele hulpmiddelen en ‘het lijntje’ van Karin om versterkt en helder de toekomst tegemoet te gaan!

Online een hele week kunnen ervaren voelt voor ons als een mooie manier, om ook onze beperkte tijd volledig te gebruiken. Er komen steeds meer aanvragen voor afspraken bij ons binnen en we hebben daarom gezocht naar een mogelijkheid om meer mensen in één keer bereiken. Daarom deze online avonden via Zoom. Op deze manier kan iedereen het thema ‘Loslaten’ intensief onderzoeken, vanuit de energie van Karin en de Engelen. We hebben hier enorm veel zin in.

Daarnaast maken we (op WhatsApp) een groepsapp aan voor een week. We voegen iedereen die dit wil hieraan toe. In deze app zal Karin gedurende de week per persoon antwoord geven op een (of meerdere) vraag /vragen (afhankelijk van de hoeveelheid vragen die komen en het aantal personen dat mee zal doen), als extra persoonlijke informatie. Vaak herkennen we dezelfde thema’s en iedereen kan op deze manier meelezen en ook leren van de informatie die Karin doorkrijgt.
Samen in de app, samen delen, maar ook samen soms met elkaar napraten. Misschien elkaar vertellen wat je erbij voelt of niet. Er mag een groep ontstaan. Er mag een foto van de legging geplaatst worden. We mogen samen delen. Na deze week sluiten we de groepsapp weer en verwijzen we je door naar onze community op Telegram.

Lees hier verder wat deze bezinningsweek precies inhoudt.

We zijn ontzettend blij, dat we weer een aanreiking mogen volgen en dat ons eigen pad hierin mee stroomt.
We hopen dat je net zo enthousiast bent als wij en dat je erbij zult zijn! We kijken ernaar uit je te zien!

In licht en liefde,

Karin en Elles

Ja! Ik wil graag loslaten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *